Saygıdeğer Misafirlerimiz

Gürtaş Hotel olarak geçmişe dayalı tecrübe ve referanslarımız ile siz misafirlerimize daha kaliteli bir hizmet sunma anlayışı içerisinde bulunmaktayız.

Hotelimiz 3 yıldızlı olup, şehir merkezinde bulunan ve Antalya'nın tüm bölgelerine geçit konumunda olan Şarampol Caddesindedir. Otelimizde konakladığınız süre de şehrin tüm bölgelerine toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamanız mümkündür.

markantalyakaleici hasim konyaaltı akm migros otogarlara havaalani

Hotelimiz; 47 Standart, 3 Suit ve 1 Sultan Suit olmak üzere 51 oda ve 210 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca Cafe, Restaurant ile düğün, nişan, kına gecesi, toplantı, panel ve seminer gibi organizasyonlar için teknik donanımlı (ses sistemi, projeksiyon) 250 kişi kapasiteli çok amaçlı salonumuz da siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindedir.

En güzel hizmeti sunacağımız inancı ile sizleri hotelimizde ağırlamaktan duyacağımız memnuniyeti bildirir, saygılar sunarız.

Gürtaş Hotel, Yönetim Kurulu Başkanlığı

Sunduğumuz Hizmetler

Sunduğumuz Hizmetler

Uydu - LCD TV - Müzik, Minibar, Dahili İletişim, Klima Sistemi, Kablosuz İnternet, Banyo-WC, Saç Kurutma, Özel Otopark, Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği

Giriş
Gece Sayısı
Odalar